REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3

Zapisy i rekrutacja do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łaziskach Górnych
na rok szkolny 2020/2021

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, przyjmowane są z urzędu. Rodzice zobowiązani są do pisemnego zgłoszenia swojego dziecka do szkoły obwodowej w poniżej podanym terminie.
2 - 16 III 2020r. do godz.15.00 - składanie zgłoszeń przez rodziców dzieci z obwodu. Zgłoszenie można pobrać w sekretariacie szkoły lub strony internetowej.
Mając na względzie sprawną organizację klas I na rok szkolny 2020/2021 prosimy rodziców o jak najszybsze zgłoszenie dziecka.

Dzieci spoza obwodu mogą zostać przyjęte na pisemny wniosek obojga rodziców/prawnych opiekunów, w przypadku wolnych miejsc. Dla dzieci spoza obwodu jest prowadzone postępowanie rekrutacyjne.

Terminarz rekrutacji:

• 1 - 4 VI 2020r. do godz.15.00 - składanie wniosków przez rodziców dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • 22 VI 2020r. - wywieszenie w SP3 listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do kl.1 w SP3
  • 23 - 24 VI 2020 r. - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do kl. 1 w SP1, w postaci pisemnego oświadczenia.
  • 25 VI 2020r. - wywieszenie w SP3 listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych kl.1 w SP3

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do klasy I w SP 3 oraz druki w/w dokumentów znajdują się na stronie internetowej szkoły. Można je również otrzymać w sekretariacie oraz pod nr tel. 32 224 10 66.

Pliki do pobrania

Zgłoszenie dziecka do klasy I (dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły) alt alt
Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I (dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły) alt alt
Oświadczenie o wielodzietności rodziny dziecka –
kandydata do szkoły
alt alt
Oświadczenie o przydzieleniu asystenta rodziny rodzinie dziecka –
kandydata do szkoły
alt alt
Oświadczenie o zamieszkaniu w obwodzie szkoły krewnych dziecka –
kandydata do szkoły (dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły)
alt alt
Oświadczenie o odległości szkoły od miejsca zamieszkania dziecka –
kandydata do szkoły (dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły)
alt alt
Oświadczenie o zamieszkaniu dziecka w obwodzie szkoły alt alt
Plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Łaziska Górne i określenie granic ich obwodów od dnia 1 września 2019 roku alt

„Rozwój kompetencji
informatycznych i językowych
podstawą
nowoczesnego nauczania”

Informujemy, że od tego roku szkolnego 2019/2020 nasza szkoła realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Rozwój kompetencji informatycznych
i językowych podstawą nowoczesnego nauczania.”

Nasza Ziemia, naszą Przyszłością
Projekt ekologiczny Erasmus+

Copyright (c) 2009-2019. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika. All rights reserved.